Dziś jest poniedziałek, 15 lipca 2024r.

Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona

O firmie

Salon Kwiatowy 4 Pory Roku - to miejsce z duszą. Istniejemy na rynku od lutego 2014 roku, nieustannie rozwijając z  pasją swoje umiejętności.
Kwiaty są najpopularniejszym upominkiem. Bukiet kwiatów jest na tyle uniwersalnym prezentem, że można go wręczyć na każdą okazję: urodziny, imieniny, ślub, rocznice i jubileusze, zaręczyny czy wizyta u znajomych. Kolorowe kompozycje możemy także wręczyć bez okazji - jako wyraz sympatii i życzliwości z naszej strony.     
W przygotowanie kompozycji wkładamy całe serce. Bukiety komponowane są tylko ze świeżych kwiatów i dodatków.
Składając zamówienie w naszej kwiaciarni internetowej, mają Państwo pewność, że bukiety i kompozycje zostaną wykonane i dostarczone właśnie przez nas.
Swoim zasięgiem obejmujemy miasto Bydgoszcz i okoliczne gminy - Białe Błota, Sicienko,Koronowo, Osielsko, Dobrcz, Dąbrowa Chełmińska, Zła Wieś Wielka, Solec Kujawski, Nowa Wieś Wielka.
Realizujemy płatności tradycyjnym przelewem na konto kwiaciarni, przelewem za pośrednictwem Payu, Kartami Kredytowymi Visa, Mastercard, Maestro i gotówką przy odbiorze jeśli zleceniodawca jest odbiorcą przesyłk
i.